Test Drive Unlimited Solar Crown - pierwsze ujęcia z rozgrywki zobaczymy w przyszłym tygodniu

Podczas specjalnej prezentacji poświęconej Test Drive Unlimited Solar Crown mamy zobaczyć pierwsze ujęcia wyciągnięte bezpośrednio z rozgrywki.

@ 07.07.2023, 15:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

Test Drive Unlimited Solar Crown - pierwsze ujęcia z rozgrywki zobaczymy w przyszłym tygodniu

Test Drive Unlimited Solar Crown zostało zapowiedziane dawno, ale mimo upływu czasu nadal nie widzieliśmy niczego konkretnego. Wreszcie ma się to jednak zmienić. Wydawca, Nacon, oraz deweloper, KT Racing, ogłosiły, że na 12 lipca zaplanowały imprezę zwaną TDU Connect. W jej trakcie zobaczymy pierwsze ujęcia z rozgrywki.

Wspomniane pierwsze ujęcia z rozgrywki (po angielsku "images") mogą odnosić się zarówno do materiału filmowego, jak i klasycznych screenów. Nie mamy w tym przypadku konkretnej zapowiedzi, a w związku z tym trzeba uzbroić się w cierpliwość. Prezentacja trwać ma 30 minut, a zatem czasu na pokazanie gry twórcy będą mieć sporo.

Aktualizacja: Otrzymaliśmy właśnie potwierdzenie od firmy, która zajmuje się PR-em dla gry. W trakcie TDU Connect rzeczywiście pokazany zostanie gameplay.

Premierę Test Drive Unlimited Solar Crown zaplanowano na 2023 rok, choć na razie nie znamy dokładnego terminu, a z rozlicznych plotek wynika ponadto, że datę debiutu przesunięto na pierwszy kwartał przyszłego roku. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S i Switchu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?