Mortal Kombat 1 - rozszerzony gameplay z kampanii fabularnej

Mortal Kombat 1 w trakcie Summer Game Fest 2023 otrzymało debiutancki gameplay - i to prosto z kampanii fabularnej. Tak ważnej z uwagi na to, że przez tę część serii całkiem sporo rzeczy w tym uniwersum ulegnie zmianie.

@ 08.06.2023, 21:42
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps5, xbox x/s

Mortal Kombat 1 - rozszerzony gameplay z kampanii fabularnej

Na tegorocznej odsłonie Summer Game Fest pojawił się nie lada gość - sam Ed Boon, twórca marki Mortal Kombat - by opowiedzieć o swojej nadchodzącej produkcji. Mortal Kombat 1 zostało zapowiedziane raptem kilka tygodni temu, jednak już wiemy, że ukaże się we wrześniu tego roku, a w trakcie imprezy dostaliśmy pierwszy gameplay - i to z nowej kampanii fabularnej!

Mortal Kombat 1 nie bez kozery jest rebootem marki - jak wyjaśni wspomniany Ed Boon. Chodzi o zupełnie nową linię czasową i o to, jak zakończyło się Mortal Kombat 11. W dużym skrócie: nastąpiło sporo przetasowań, sojuszy i nowych wrogów w całym uniwersum, a 30-lecie marki to doskonała okazja, do zresetowania postępów.

Mortal Kombat 1 trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Switch 16 września.


Sprawdź także:
Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1

Premiera: 19 września 2023
PC, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Mortal Kombat 1 to dwunasta pełnoprawna odsłona kultowej i wiekowej serii bijatyk, która swoją karierę zaczynała w 1992 roku. Tym razem, po ponad 30 latach, historia zato...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthiefi   @   17:39, 09.06.2023
Fajnie, że Mortal się rozwija.
Ja jednak dalej wolę pierwsze trzy części, które miały filmowa grafikę i takiego bym chciał morala, z fotorealizmem.