Marvel's Spider-Man 2 - znamy datę premiery

Firma Sony ujawniła, że premiera Marvel's Spider-Man 2 odbędzie się w październiku. Opublikowano też nowe arty.

@ 09.06.2023, 12:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Marvel's Spider-Man 2 - znamy datę premiery

W trakcie minionego już PlayStation Showcase studio Insomniac Games opublikowało całkiem długi i niebywale efektowny gameplay z Marvel's Spider-Man 2. Twórcy potwierdzili jednocześnie, że niebawem podzielą się z nami datą premiery i miło nam przekazać, że tak się stało. W trakcie minionego już streamu inaugurującego Summer Game Fest kreatywny dyrektor projektu, Bryan Intihar, ujawnił, że nowe przygody Spider-Mana będą dostępne w sprzedaży od 20 października.

Intihar przywiózł ze sobą także dwie grafiki koncepcyjne, pokazujące dwóch kluczowych oponentów Marvel's Spider-Man 2, czyli Kravena oraz Venoma. Obu widzieliśmy oczywiście w zaprezentowanym wcześniej gameplayu, więc ich obecność nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Warto w tym momencie również nadmienić, że podczas zabawy zmierzymy się z wieloma innymi złoczyńcami, choć na razie jeszcze nie wskazano jakimi.

Pamiętajcie w związku z tym, że premierę Marvel's Spider-Man 2 zaplanowano na 20 października. Grać będziemy wówczas wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Więcej na temat samej gry będziemy mieć dla Was w nadchodzących tygodniach i miesiącach, a to, co już zgromadziliśmy znajdziecie w naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?