Final Fantasy VII Rebirth coraz bliżej, Square Enix szykuje premierę

Final Fantasy VII Rebirth może być już coraz bliżej premiery, Square Enix przygotowuje się do dużej zapowiedzi.

@ 02.06.2023, 16:42
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Final Fantasy VII Rebirth coraz bliżej, Square Enix szykuje premierę

Mamy dobre i ciekawe wiadomości dla wszystkich oczekujących na premierę Final Fantasy VII Rebirth dla PlayStationSquare Enix pracuje już nad ustaleniem daty debiutu gry.

Yoshinori Kitase, główny projektant przedsięwzięcia, potwierdził, że prace nad Final Fantasy VII Rebirth "przebiegają sprawnie i zgodnie z planem", a twórcy aktualnie "pracują nad ustaleniem daty premiery gry". Jest już jakiś konkret, iż zbliżamy się powoli do końca prac nad tym tytułem, który będzie kontynuował historię z Final Fantasy VII Remake, choć nadal niestety brakuje dokładnego terminu.

Mimo to niebawem na rynku pojawi się szesnasta odsłona cyklu, a Square Enix już wcześniej zapowiadał, że Rebirth ma trafić do nas zimą, więc można domniemywać, iż pojawi się pod koniec roku lub na początku przyszłego. Szczegóły na ten temat zostaną pewnie ujawnione po debiucie "szesnastki".

Square Enix z pewnością musi dogadać szczegóły z Sony, aby wspólnie uruchomić kampanię marketingową i być gotowym na opublikowanie gry w możliwie jak najlepszym okienku wydawniczym.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?