The Callisto Protocol otrzyma nowy poziom trudności

Twórcy opracowali nowy poziom trudności do The Callisto Protocol.

@ 17.03.2023, 11:10
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Callisto Protocol otrzyma nowy poziom trudności

Nowa porcja zawartości do The Callisto Protocol jest już dostępna, twórcy nazwali ją Contagion Bundle i wprowadzi również nowy poziom trudności.

Aktualizacja zawiera nowy tryb zarazy, 14 nowych animacji śmierci dla Jacoba oraz kolekcję skórek Strażnicy. Grając w trybie Contagion, będziemy musieli walczyć taktycznie i mądrze wykorzystywać amunicję ze względu na silniejszych wrogów, ograniczone zasoby i brak ręcznych zapisów. Śmierć oznacza, że cofamy się do początku bieżącego rozdziału.

Zawartość zawiera 14 nowych ręcznie wykonanych sposobów na śmierć Jacoba, które są połączone z nowymi animacjami w trybie zarazy.

Warto również wspomnieć o Watchtower Skin Collection, bowiem jest to pakiet skórek dla graczy i broni w stylu United Jupiter Company.

Pakiet Contagion jest częścią Cyfrowej Edycji Deluxe The Callisto Protocol oraz przepustki sezonowej, ale można go zakupić również osobno.


Sprawdź także:
The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   11:19, 17.03.2023
Ja bym wolała taki poziom trudności żeby te poczwary na sam mój widok ginęły ze strachu. Nie chodzi o to że łatwo tylko brzydzę się do nich zbliżać.