Age of Wonders 4 tej wiosny na konsolach i pecetach

Ta wiosna będzie bardzo dobra dla fanów gier strategicznych na konsolach.

@ 20.01.2023, 10:48
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Age of Wonders 4 tej wiosny na konsolach i pecetach

Paradox Interactive i Triumph Studios ogłosiły Age of Wonders 4, pierwszą od dziewięciu lat kontynuację wielokrotnie nagradzanej serii strategii fantasy.

W grze Wizard Kings powrócili do królestw, aby rządzić jako bogowie wśród śmiertelników, a naszym zadaniem jest rzucić wyzwanie ich rządom za pomocą Tomes of Magic. Księgi pomogą nam walczyć i poznawać zupełnie nowe umiejętności oraz siać spustoszenie w szeregach wrogów.

Po raz pierwszy w serii można będzie tworzyć niestandardowe frakcje i mieć realny wpływ na przebieg dalszych wydarzeń. Zagramy nowymi frakcjami, których wcześniej nie było w grach z serii Age of Wonders.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zrzutów ekranu z nadchodzącej produkcji. Trzeba przyznać, że szykuje nam się naprawdę ciekawa strategia w klimatach fantasy.

Premiera Age of Wonders 4 ma odbyć się 2 maja 2023 na PC, PS5 i Xbox Series X/S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?