Star Wars Jedi: Ocalały - w trakcie The Game Awards 2022 zobaczymy pierwszy gameplay

Studio Respawn Entertainment potwierdziło, że podczas TGA 2022 będziemy mieli okazję po raz pierwszy ujrzeć gameplay ze Star Wars Jedi: Ocalały.

@ 06.12.2022, 14:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Star Wars Jedi: Ocalały - w trakcie The Game Awards 2022 zobaczymy pierwszy gameplay

Star Wars Jedi: Ocalały zapowiedziane zostało przez Respawn Entertainment oraz Electronic Arts jakiś czas temu, ale do dziś tak naprawdę nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów na jego temat. Nie widzieliśmy żadnego gameplayu, ani nie otrzymaliśmy daty premiery. Wkrótce może się to jednak zmienić.

Z rozmaitych przecieków wynikało, że premierę Star Wars Jedi: Ocalały zaplanowano na przyszłoroczny marzec, a do pierwszej prezentacji gry dojdzie w grudniu, czyli podczas The Game Awards 2022. Wydawca postanowił wreszcie doniesienia potwierdzić, przynajmniej połowicznie.

Na oficjalnym kanale The Game Awards 2022 na Twitterze pojawił się wpis, w którym jego producent, Geoff Keighley, potwierdził, że na gali ujrzymy pierwszy gameplay Star Wars Jedi: Ocalały. Dla przypomnienia, impreza odbędzie się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:30 czasu polskiego.

Czy na coś prócz gameplayu możemy jeszcze liczyć? Co ciekawe, strona Star Wars Jedi: Ocalały na Steam oferuje od niedawna datę premiery. Wynika z niej, że debiut zaplanowano na 15 marca. Nie warto się jednak przesadnie emocjonować, bo nie jest to informacja oficjalna.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:50, 07.12.2022
No ciekawe jak im to wyszło. Jedyneczka była spoko, choć bez wielkich ach i ochów. Liczę, że w części drugiej twórcy pójdą krok do przodu.