Niebawem nastąpi zapowiedź DLC pt. Burning Shores dla Horizon II: Forbidden West

Nowy dodatek zatytułowano Burning Shores. Sony przygotowuje się podobno do jego oficjalnej prezentacji.

@ 06.12.2022, 14:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Niebawem nastąpi zapowiedź DLC pt. Burning Shores dla Horizon II: Forbidden West

Horizon II: Forbidden West było jedną z największych premier mijającego właśnie roku. Dzieło studia Guerrilla Games musiało przyciągnąć do siebie spore grono graczy, bo z najnowszych doniesień wynika, że deweloperzy przygotowują solidne rozszerzenie. Jego zapowiedź mamy otrzymać niebawem.

Nadchodzący dodatek dla Horizon II: Forbidden West nosi podobno tytuł Burning Shores. Rozszerzy on oczywiście wątek fabularny podstawki, a przy okazji odda w nasze ręce sporo dodatkowej zawartości, w postaci np. wyposażenia oraz maszyn do pokonania. Szczegółów na razie brak, ale wkrótce powinno się to zmienić.

Za przecieki odpowiada znany insider, The Snitch. Opublikował on na Twitterze dość enigmatyczny wpis, na którym widzimy Las Vegas, San Francisco oraz Los Angeles (miejsca akcji Forbidden West) - wszystkie na mapie. Całość zaaranżował on tak, by przypominała fokus - specjalne urządzenie komunikacyjne, wykorzystywane przez Aloy, bohaterkę serii.

Inny insider, Tom Henderson stwierdził, że zajawka prezentuje nadchodzące rozszerzenie dla Horizon II: Forbidden West zatytułowane Burning Skies. Akcja DLC toczy się we wspomnianym regionie, tyle że nieco bardziej na południe w stosunku do tego, gdzie mają miejsce wydarzenia z podstawki. Obszar ten zwany jest właśnie Płonącymi Brzegami, czyli Burning Shores.

Jak twierdzi Henderson, Horizon Forbidden West: Burning Shores zostanie zapowiedziane niebawem. Choć na razie nie sposób określić kiedy dokładnie, jest spora szansa, że Sony pojawi się na The Game Awards 2022, które zaplanowano na noc z najbliższego czwartku na piątek. Premiera samego DLC podobno nastąpi w kwietniu 2023 roku.

Horizon II: Forbidden West dostępne jest obecnie na PS4 oraz PS5. Jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:49, 07.12.2022
Take my money i dawać mi to na PC!