Nowy zwiastun New Tales from the Borderlands skupia się na postaci Fran

W sieci pojawił się całkiem interesujący materiał filmowy, pokazujący postać niejakiej Fran w grze New Tales from the Borderlands.

@ 11.10.2022, 17:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowy zwiastun New Tales from the Borderlands skupia się na postaci Fran

Jeśli podobało Wam się Tales from the Borderlands, to prawdopodobnie czekacie też na premierę New Tales from the Borderlands. Jego premiera zaplanowana została za mniej więcej dwa tygodnie, a już teraz zerknąć możecie na nowy zwiastun.

Film, który widnieje poniżej, pokazuje nam postać Fran Miscowicz. Jedna z trzech protagonistów Tales from the Borderlands porusza się na swoim zaufanym lewitującym krześle. Nie jest to jednak wyłącznie jej środek transportu, ale również swoisty magazyn przydatnych przedmiotów i akcesoriów.

Fran jest właścicielką sklepu z mrożonym jogurtem, a cokolwiek by nie robiła, ciągle towarzyszy jej Sponsorbot - specjalny robot, który ma jej nie odstępować ani na krok. Chodzi o to, że Fran ma problemy z kontrolowaniem swojej złości, a bot jej w tym pomaga.

Premierę New Tales from the Borderlands zaplanowano na 21 października. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych, a także konsolach Xbox, Switch i PlayStation.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   19:13, 11.10.2022
A o spolszczeniu , nawet fanowskim pewno można tylko pomarzyć.