Nowe Tales from the Borderlands przypadkowo ujawnione przez Amazon

Amazon omyłkowo ujawniło kolejną odsłonę Tales from the Borderlands.

@ 19.08.2022, 11:44
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowe Tales from the Borderlands przypadkowo ujawnione przez Amazon

Kontynuacja wątku Tales from the Borderlands ma zostać wydana 21 października, zgodnie z informacją  ujawnioną omyłkowo przez Amazon.

Na początek będzie zachęta do zamówienia gry w przedsprzedaży. Chodzi o zestaw Adventure Capital Pack, który zawiera kosmetyki dla postaci Anu, Octavio i Fran. Oferuje on również 10 000 waluty w grze, a także kolekcjonerski przedmiot FL4K Vaultlander.

Zgodnie z opisem, narracyjna przygoda rozgrywa się w ogarniętej wojną metropolii Promethea. Będziemy kontrolować Anu, Octavio i Fran w „najgorszym dniu ich życia”, pomagając bohaterom zmienić świat, a może nawet go uratować. Decyzje, które podejmiemy, określą jak historia zakończy się w przyszłości.

W grze zmierzymy się z inwazją obcych, okrutnym potworem z krypty i kapitalistami. To, co się wydarzy dalej, zależeć będzie oczywiście od graczy. Jako że to Borderlands, możecie liczyć na spotkanie z bandą odmieńców, zabójczych botów i gadających broni.

Gearbox ogłosiło nową grę z serii Tales from the Borderlands w kwietniu, a więcej informacji obiecano właśnie na lato. Studio zapowiedziało, że projekt pojawi się w tym roku z zupełnie nową listą postaci i historią każdej z nich.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:07, 19.08.2022
Hmm . Ciekawe to , lubię klimaty Borderlands ale grałam tylko w Borderlands 2 . Warto by się zainteresować Tales Of The Borderlands Jedynką. Taka telltale'owa przygodowa wersja może też mi się spodobać. Widzę że trzyma cenę { od 60 zeta } ale spolszczenie jest mam nadzieję działające. Swoją drogą dla mnie to skandal stu - albo nawet tysiąclecia że gry borderlandsowe nie mają polskiej wersji językowej a np. Formuły 1 to niektóre nawet polski dubbing mają na cholerę potrzebny..