New Tales from the Borderlands (PC) - okladka

New Tales from the Borderlands (PC)

Premiera:
21 października 2022
Premiera PL:
21 października 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis New Tales from the Borderlands (PC)
Materdea @ 20:24 02.10.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

New Tales from the Borderlands to kontynuacja narracyjnej przygodówki z elementami akcji Tales from the Borderlands z 2014 roku. Za produkcję odpowiadają autorzy oryginalnej serii strzelanek pierwszoosobowy Borderlands - studio Gearbox Software.

Fabuła New Tales from the Borderlands osadza wydarzenia po akcji ukazanej w Tales from the Borderlands. Choć jest to sequel, nie kierujemy już poczynaniami Rhysa i Fiony, a scenariusz udostępnia nam trójkę nowych bohaterów - Anu, Octavio oraz Fran. Gracz obejmuje kontrolę nad wspomnianą trójką "przegrywów", którzy znajdują się na planecie Promethea - ta została najechana przez paramilitarna korporacja Tediore celem włamania się do Krypty. Okazuje się jednak, że to nasze trio może szybciej dostać się do skarbu, przekreślając szanse potężnej firmy i jednocześnie móc odbić się od życiowego dna.

Rozgrywka New Tales from the Borderlands nie odbiega od formatu wypracowanego przez pierwszą część serii. Co prawda za produkcję nie odpowiadają populatorzy gatunku narracyjnych przygodówek, firma Telltale Games, niemniej jednak aktualni deweloperzy nie zmienili drastycznie kursu. Zadaniem gracza nadal jest przemierzanie półotwartych lokacji, okazjonalne interakcje i rozwiązywanie łamigłówek środowiskowych oraz przede wszystkim podejmowanie wyborów moralnych wpływających na dalszy kształt historii.

Wymagania: Twórcy gry New Tales from the Borderlands ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z New Tales from the Borderlands (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?