Battlefield świętuje 20-lecie, a gracze otrzymują nagrody w Battlefield 2042

Battlefield jest już z nami od dwudziestu lat. W związku z tym wydawca postanowił przygotować celebrację.

@ 13.09.2022, 11:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Battlefield świętuje 20-lecie, a gracze otrzymują nagrody w Battlefield 2042

Seria Battlefield niedawno obchodziła 20. rocznicę swojego istnienia, a z tej okazji gracze Battlefield otrzymują specjalne nagrody za logowanie.

Wszyscy grający w Battlefield 2042, którzy zalogują się do gry, automatycznie otrzymają kilka różnych obrazków tła profilu gracza, które nawiązują do 20. rocznicy powstania serii.

Po oryginalnym Battlefield pojawiły się inne tytuły, w tym Battlefield Vietnam, Battlefield 2, Battlefield 2142, Battlefield: Bad Company, Battlefield: Bad Company 2, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V i Battlefield 2042. Seria zrodziła również liczne spin-offy, w tym między innymi Battlefield Play4Free, Battlefield 1943 i Battlefield Heroes.

Seria Battlefield jest niezwykle popularna i walczy ciągle z inną marką, mianowicie Call of Duty firmy Activision, która cieszy się dużą popularnością. Battlefield 2042, pomimo wszystkich swoich wydań, zakończył 2021 rok jako piąta najlepiej sprzedająca się gra w USA. W międzyczasie wypuszczony niedawno dodatek Master of Arms może być tym, czego gra potrzebuje, aby odzyskać chwałę sprzed lat.

Marka niezwykła i bardzo potrzeba branży, ponieważ swoim rozmachem oraz wieloma systemami popychała gatunek do przodu. A Wy jak podsumowujecie dwie dekady z Battlefield?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?