Premiera Sons of the Forest ponownie przesunięta

Deweloperzy Sons of the Forest postanowili ponownie opóźnić premierę swojej nowej gry. Obsuwa znowu jest kilkumiesięczna.

@ 01.09.2022, 11:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Premiera Sons of the Forest ponownie przesunięta

Studio Endnight Games ujawniło, że zdecydowało się przesunąć premierę swojej najnowszej produkcji, Sons of the Forest. Pierwotnie tytuł ten miał zadebiutować na rynku w październiku bieżącego roku, ale twórcy potrzebują więcej czasu na to, by go dopracować. W efekcie zagramy dopiero w roku przyszłym.

Nowa data premiery Sons of the Forest to 23 lutego 2023 roku. Wieść na temat opóźnienia pojawiła się na Twitterze, a w krótkim wpisie deweloperzy przeprosili graczy za to, że poczekać muszą dłużej. Jednocześnie wyjaśnili, że niełatwo im było wcześniej precyzyjnie określić termin wydania gry ze względu na jej rozmiar. Dodatkowe miesiące pozwolą twórcom wszystko dopracować.

Sons of the Forest dostępne będzie wyłącznie na Steam. Mamy w jego przypadku do czynienia z kontynuacją gry The Forest. Zadaniem gracza jest odnalezienie miliardera, który utknął na bezludnej wyspie, a żeby nie było zbyt łatwo, miejsce to aż roi się od mutantów oraz różnej maści koszmarów. Grając możemy robić w zasadzie wszystko to, na co mamy ochotę. Możemy walczyć, budować, eksplorować wyspę. W nocy trzeba oczywiście zachować szczególną ostrożność. 

Więcej informacji na temat Sons of the Forest będziemy mieć dla Was w kolejnych tygodniach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:42, 01.09.2022
Miliardera mam szukać na wyspie pełnej mutantów . Zdziwiony Taa , przecież miliarderzy to największe mutanty . Zadziorny