Need for Speed Heat, Granblue Fantasy Versus oraz TOEM we wrześniowym PS Plus Essential?

W sieci pojawiła się prawdopodobna rozpiska darmowych gier we wrześniowym PS Plus Essential. Na oficjalną informację jeszcze czekamy.

@ 31.08.2022, 12:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Need for Speed Heat, Granblue Fantasy Versus oraz TOEM we wrześniowym PS Plus Essential?

W czerwcu miała miejsce premiera nowego PlayStation Plus. Subskrypcję podzielono wówczas na trzy plany, a najtańszy z nich, PS Plus Essential, jest odpowiednikiem oryginalnego PS Plus. Jako że wrzesień już tuż tuż, w sieci pojawiły się doniesienia na temat tego, na jakie darmowe gry liczyć mogą subskrybenci.

Za wyciek odpowiada użytkownik Dealabs, billbil-kun. W jego opinii we wrześniu abonenci PS Plus Essential otrzymają Need for Speed Heat, TOEM oraz Granblue Fantasy Versus. Wszystkie trzy gry będą dostępne w przypadku PlayStation 5, a posiadacze PS4 otrzymają dostęp do Need for Speed Heat oraz Granblue Fantasy Versus. Rozpiska zostanie udostępniona 6 września, a pobierzemy ją do 4 października.

Need for Speed Heat to ostatnia odsłona popularnej serii, opracowana przez Ghost Games. Przenosimy się w niej do miasta Palm City (wzorowanego na Miami), a tam - oczywiście - ścigamy się na ulicach, walcząc o sławę, pieniądze oraz splendor. Uciekamy też przed gliniarzami.

Granblue Fantasy Versus to bijatyka 2.5D. Oferuje ona szeroki wachlarz postaci do wyboru, a także tryb dla jednego gracza posiadający elementy RPG. Jeśli chodzi o TOEM, to gra oparta na łamigłówkach oraz fotografii. Jej cechą charakterystyczną jest nietypowa monochromatyczna oprawa.

Wszystkie trzy gry będą dostępne prawdopodobnie za darmo w PS Plus Essential. Co ważne, posiadacze droższych planów, czyli PS Plus Extra oraz PS Plus Premium także otrzymają do nich dostęp.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?