God of War: Ragnarok - oficjalna strona zdradza nowe informacje na temat gry

Firma Sony zaktualizowała oficjalną stronę God of War: Ragnarok. Dzięki temu poznaliśmy sporo nowych informacji na temat gry.

@ 18.07.2022, 11:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok - oficjalna strona zdradza nowe informacje na temat gry

God of War: Ragnarok to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku. Jego premierę zaplanowano na końcówkę bieżącego roku, a jeśli na nią czekacie, to zerknijcie na przygotowaną przez Sony oficjalną stronę przedsięwzięcia.

Wspomniana witryna - link powyżej - została dość solidnie zaktualizowana, a dzięki temu ujawniono sporo informacji na temat scenariusza oraz mechanik rozgrywki. Dowiedzieliśmy się dzięki temu między innymi tego, że Kratos i Atreus przemierzą w sumie 9 światów, a w każdym będą musieli się zmierzyć z nadciągającym zagrożeniem ze strony Ragnaroku.

"Fimbulwinter nadchodzi. Kratos i Atreus muszą przemierzyć wszystkie dziewięć Światów, aby znaleźć odpowiedzi na dręczące ich pytania, w tym samym czasie siły Asgardu przygotowują się na nadejście prorokowanej bitwy, która zakończy świat".

"Po drodze eksplorować będą oni porywające, mityczne środowiska i stawią czoła krwiożerczym wrogom w postaci nordyckich bogów i potworów. Zagrożenie ze strony Ragnaroku będzie coraz większe. Kratos i Atreus muszą wybrać pomiędzy swoim bezpieczeństwem, a bezpieczeństwem światów".

Jak widać, zapowiada się ogromna i porywająca gra. Datę premiery God of War Ragnarok zaplanowano na 9 listopada, a grać będziemy wówczas na PS4 oraz PS5.


Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 09 listopada 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:00, 19.07.2022
Kratos i Atreus znowu razem Uśmiech coś czuję że ich wrogowie dostaną srogie wpier... Dumny Szczęśliwy