King Arthur: Knight’s Tale otrzymało nową zawartość

Najnowsza aktualizacja dodała garść misji, a przy okazji zmniejszyła rozmiar instalacji. W tym momencie gra zajmuje 1/3 tego, co zajmowała dotychczas.

@ 24.06.2022, 18:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

King Arthur: Knight’s Tale otrzymało nową zawartość

King Arthur: Knight’s Tale to bardzo popularna staroszkolna gra RPG, opracowana przez NeoCore Games. Produkcja właśnie otrzymała swoją kolejną aktualizację, a jako że jest ona dość spora, postanowiliśmy co nieco na jej temat napisać.

Update zwany The Chained God dodaje do rozgrywki całkiem nową zawartość w postaci misji, a także dodatkowe wyzwania już po ukończeniu całego wątku fabularnego. Twórcy wprowadzili też sporo mniejszych i większych poprawek, a ponadto zoptymalizowali rozmiar instalacji.

W The Chained God gracze wcielają się w Fomorian - gigantów Avalonu, a także antagonistów Rycerzy Okrągłego Stołu. Aktualizacja wprowadza do gry serię krótkich misji, z których każda zawiera jakiś interesujący fragment całej opowieści. W sumie historia powinna wystarczyć na dodatkowe kilka godzin zabawy.

Wielu graczy na pewno ucieszy też fakt, iż King Arthur: Knight’s Tale istotnie schudło. Dotychczasowa instalacja zajmowała nawet 120 GB wolnej przestrzeni dyskowej, ale po tym, jak twórcy co nieco pliki zoptymalizowali, okupuje ona na dysku zaledwie 39 GB! Trzeba przyznać, że różnica jest znacząca.

King Arthur: Knight’s Tale dostępne jest obecnie na Steam z 35-procentową zniżką. Tytuł zmierza też na PlayStation 5 oraz Xboksy Series X|S, choć wersja konsolowa nie ma jeszcze daty premiery.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?