Among Us pojawi się na konsolach w grudniu - również w Xbox Game Pass

Studio Innersloth w końcu ogłosiło termin wydania Among Us na konsole Sony i Microsoftu. Premiera gry w wersji na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5 odbędzie się 14 grudnia tego roku. Pozycja w tym dniu też trafi do abonamentu Xbox Game Pass.

@ 22.10.2021, 14:31
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Among Us pojawi się na konsolach w grudniu - również w Xbox Game Pass

Among Us - jeden z hitów zeszłego roku, który po latach został odkryty przez graczy i streamerów, już niedługo trafi również na konsole. Ogłoszono to w zeszłym roku, jednak dopiero teraz studio Innersloth podało dokładny termin. Ich produkcja trafi na urządzenia Sony i Microsoft już 14 grudnia tego roku!

Among Us oryginalnie weszło na rynek w 2018 roku, jednak przez dłuższy czas tytuł ten było po prostu kolejnym indykiem na radarze raptem kilku graczy. Szał na tę zręcznościowo-skradankowo-strategiczną pozycję nadszedł dwa lata później, wraz z odkryciem jej przez kilku streamerów i spontanicznego rozejścia się gameplayów po sieci. Dzisiaj to jedna z popularniejszych produkcji, która doczekała się nawet własnych maskotek.

Do tej pory jednak Among Us dostępne było tylko na PC-tach, Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych. Niedługo jednak sytuacja się zmieni, ponieważ deweloperzy ogłosili grudniową premierę na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Gra od razu trafi do abonamentu Xbox Game Pass!


Sprawdź także:
Among Us

Among Us

Premiera: 16 listopada 2018
PC, MOB, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Among Us to gra sieciowa, nastawiona na współpracę z innymi graczami. Za jej przygotowanie odpowiada niezależne studio InnerSloth.W grze naszym zadaniem - a także zadanie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?