Powstaje druga odsłona Killer Instinct?

W sieci pojawiły się doniesienia na temat tego, że Microsoft prawdopodobnie zainwestował w drugie Killer Instinct.

@ 18.10.2021, 10:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Powstaje druga odsłona Killer Instinct?

Killer Instinct nie jest jakąś mega popularną marką, ale mimo wszystko ma sporą rzeszę zwolenników. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jest spora szansa na to, że powstaje obecnie jej kontynuacja. Tak przynajmniej twierdzi współzałożyciel Xbox Era, Nick Baker.

Baker opublikował w sieci kolejny odcinek swojego podcastu, z którego dowiedzieliśmy się między innymi, że Bluepoint Games prawdopodobnie opracowuje remaster Bloodborne oraz drugą część serii. Ponadto Baker powiedział również, że jego informator wie coś na temat drugiego Killer Instinct. Jest ono podobno "aktywnie przygotowywane".

Za pierwsze Killer Instinct odpowiada studio Iron Galaxy, ale - jak twierdzi Baker - za "dwójkę" odpowiedzialne jest jakieś inne studio, choć na razie nie wiadomo jakie. Pewne jest natomiast, że nie chodzi ani o Iron Galaxy, ani o NetherRealm, które słynie z cyklu Mortal Kombat.

Czekamy oczywiście na więcej detali, a jak tylko się pojawią, nie omieszkamy ich Wam przekazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?