Killer Instinct (Xbox One) - okladka

Killer Instinct (Xbox One)

Premiera:
22 listopada 2013
Premiera PL:
22 listopada 2013
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Killer Instinct (Xbox One)
zvarownik @ 10:31 11.06.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Killer Instinct to kolejna część kultowej niegdyś serii bijatyk, która została oparta na modelu biznesowym free to play. Darmowa wersja gry zawiera tylko jedną postać, zaś resztę musimy dokupić osobno. Oczywiście nadal dostępna jest klasyczna wersja za pełną cenę (pudełko lub edycja cyfrowa), która zawiera całą zawartość bez niepotrzebnych mikrotransakcji.

Tytuł opowiada o starciach wojowników, bestii i nie tylko. Walka jest niesamowicie szybka i odbywa się w trzech wymiarach. Gracze mogą stosować różne ciosy i łączyć je w mordercze kombosy. To właśnie one stanowią tutaj podstawę rozgrywki. Są długie, skomplikowane i trudne do wyprowadzenia, ale jeden combos, skutecznie zrealizowany, potrafi unieszkodliwić nawet najtwardszego przeciwnika. Co ciekawe, zainicjowanie takiego combosa wcale nie oznacza natychmiast zwycięstwa, w Killer Instinct są bowiem specjalne "combo breakery" - ciosy, potrafiące przerwać sekwencję uderzeń, a nawet zwrócić ją w kierunku agresora. Zabawa odbywa się w trybach single i multiplayer. W każdym z nich znaleźć można różne modele rozgrywek, m.in. pojedynki oraz całe turnieje. Oczywiście multiplayer posiada specjalny system rankingów, ukazujący poczynania najlepszych graczy.

Killer Instinct działa na trójwymiarowym silniku graficznym, generującym przejrzystą, pełną efektów specjalnych, oprawę wizualną. Pierwszy plan zajmują oczywiście wojownicy. Definiują ich setki skomplikowanych animacji, a każda postać zrealizowana jest z ogromną pieczołowitością. Konsola Xbox One, dzięki swej mocy, przetwarza obraz w rozdzielczości 1080p, co daje ostre niczym brzytwa tekstury.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Killer Instinct (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?