W grudniu ujawniona zostanie nowa gra z serii Gwiezdne Wojny?

W sieci pojawiły się ploteczki na temat kolejnej gry z cyklu Star Wars. Oczywiście nie sposób powiedzieć na razie czego możemy się spodziewać.

@ 15.10.2021, 10:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

W grudniu ujawniona zostanie nowa gra z serii Gwiezdne Wojny?

Co powiecie na nową grę z serii Star Wars? Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jest spora szansa na to, że takowa zostanie zapowiedziana. Miałoby do tego dojść w grudniu bieżącego roku. Na to przynajmniej wskazuje kampania Disneya oraz Lucasfilm, zaplanowana na najbliższe tygodnie.

Electronic Arts nie jest już jedynym wydawcą zajmującym się grami na licencji Gwiezdnych Wojen, a dzięki temu dość regularnie słyszymy o tym, że jakiś nowy deweloper przygotowuje projekt w tym niebywale popularnym uniwersum. W tym momencie wiemy m.in. o kontynuacji Upadłego Zakonu, remake'u Knights of the Old Republic, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oraz czymś od studia Ubisoft Massive. 

Disney oraz Lucasfilm ujawniły niedawno kampanię reklamową "Bring Home the Bounty", w ramach której zobaczymy rozmaite zapowiedzi zabawek, zestawów kolekcjonerskich, książek itd. Co tydzień do końca roku będziemy otrzymywać jakąś nową zapowiedź,. a jedna z nich to właśnie gra - ujawnienie jej zaplanowano na 10 tydzień, czyli 14 grudnia. Oczywiście nie sposób powiedzieć o czym mowa. Rozpiskę kampanii znajdziecie poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?