Project Eve - efektowna gra akcji - na pierwszym zwiastunie

Project Eve przypomina serię Bayonetta. Jeśli to Wasze klimaty, koniecznie zapoznajcie się ze zwiastunem, który opublikowano z okazji minionego już PlayStation Showcase.

@ 14.09.2021, 10:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Project Eve - efektowna gra akcji - na pierwszym zwiastunie

Prezentacja Project Eve w trakcie PlayStation Showcase była jedną z najciekawszych i najbardziej zaskakujących, a mimo to jakimś sposobem umknęła naszej uwadze. Błąd ten poprawiamy, przychodząc do Was z pierwszym zwiastunem projektu. Zobaczycie na nim przeciwników, wirtualny świat, a także mocno zakręcony system walki występujący w grze.

Project Eve to gra akcji opracowywana przez Shift Up, w której skupiamy się na dwóch podstawowych czynnościach: walce oraz przemierzaniu mocno zakręconych poziomów. W międzyczasie poznajemy też opowieść opracowanego przez deweloperów świata. Jak widać poniżej, pojedynki w Project Eve są bardzo szybkie i dynamiczne. Nie brakuje też trudnych do zlikwidowania bossów, a całość przypomina nieco cykl Bayonetta.

Na ten moment Project Eve nie ma jeszcze daty premiery, ale wśród platform docelowych można spokojnie wymienić PlayStation 5. Czy zagramy także na innych systemach? Tego w tym momencie nie wiemy. Pozostaje mieć nadzieję, że niebawem sytuacja się wyklaruje.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?