Diablo II: Resurrected na nowym zwiastunie kinowym

W sieci pojawił się nowy materiał promujący Diablo II: Resurrected. Deweloperzy nakreślają za jego sprawą klimat oraz wątek fabularny przedsięwzięcia.

@ 14.09.2021, 10:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo II: Resurrected na nowym zwiastunie kinowym

Premiera Diablo II: Resurrected coraz bliżej, a w związku z tym w sieci pojawia się coraz więcej materiałów promujących grę. Tym razem otrzymaliśmy zwiastun kinowy, którego zadaniem jest nakreślenie klimatu gry oraz wprowadzenie nas w wirtualny świat Diablo.

Diablo II: Resurrected powinno trafić do sprzedaży w przyszłym tygodniu. Za opracowaniem remastera stoi Vicarious Visions, a jak przeczytacie w naszym materiale z wrażeniami z obcowania z grą, zapowiada się ona wyśmienicie. Klimat deweloperom udało się zachować, a przy okazji odświeżyli wszystko to, co tego wymagało.

Wideo, które widoczne jest poniżej, zawiera fragmenty scenek przerywnikowych wykraczające poza pierwsze dwa akty. W efekcie znajdziecie w nim niewielkie spoilery, co oznacza, że oglądacie na własną odpowiedzialność. Diablo II: Resurrected to bowiem nie tylko podstawka, ale również dodatek zatytułowany Pan Zniszczenia.

Diablo II: Resurrected to rozdzielczość 4K, a także rozmaite usprawnienia, mające dostosować zabawę do dzisiejszych standardów. Czy wszystko się udało? Przekonamy się po premierze, którą zaplanowano na 23 września. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Switchu, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Koniecznie spójrzcie na wymagania sprzętowe wersji PC.


Sprawdź także:
Diablo II: Resurrected

Diablo II: Resurrected

Premiera: 23 września 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Diablo II: Resurrected to odświeżone wydanie kultowego hack & slasha z 2000 roku - Diablo II. Oryginał wpisał się w annały gatunku jako świetne rozwinięcie idei wykreowan...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?