OliOli World z rozbudowanym kreatorem postaci. Gra wygląda świetnie!

Twórcy pochwalili się nowym materiałem wideo z OlliOlli World. Potwierdzono też ultra-płynne działanie gry na konsolach Xbox Series X|S.

@ 11.08.2021, 14:07
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

OliOli World z rozbudowanym kreatorem postaci. Gra wygląda świetnie!

Studio Roll7 pochwaliło się świeżym zwiastunem OlliOlli World. Materiał pozwala zerknąć na rozbudowany kreator postaci, a także możliwość jej dalszej customizacji. Jak wynika z wideo, twórcy przygotowali szereg wirtualnych przedmiotów, które pozwolą nam wykreować unikatowego skatera.

Wybierzemy nie tylko spośród szeregu luźnych ciuchów czy kolorowych desek, ale będziemy mogli dostosować styl czy sposób poruszania się naszego bohatera na desce. Wprowadzi to do zabawy różnorodność, która z pewnością będzie nieoceniona - wszak gra stawia w dużej mierze na zabawę w trybie sieciowym.

Jednocześnie przedstawiciele Roll7 potwierdzają, że OlliOlli World będzie śmigać w stabilnych 120 fps-ach na konsolach z rodziny Xbox Series X|S. Prawdopodobnie podobną płynność uzyskamy też na PC i PlayStation 5, ale wieści te ujawniono podczas Xbox Indie Showcase, więc o innych platformach twórcy póki co nie wspomnieli.

OlliOlli World zadebiutuje jeszcze w 2021 roku - twórcy planują wydać grę w grudniu.


Sprawdź także:
OlliOlli World

OlliOlli World

Premiera: marzec 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

OlliOlli World to trzecia część serii poświęconej zręcznościowym przejazdom na deskorolce. Za tę część, podobnie jak za dwie poprzednie odsłony, odpowiada studio Roll7.Ol...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?