Forza Horizon 5 w rozdzielczości 4K na nowym wideo

Forza Horizon 5 została zaprezentowana w rozdzielczości 4K na Xboksie Series X. Trzeba przyznać, że nowa gra studia Playground Games prezentuje się wyśmienicie.

@ 12.08.2021, 10:39
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Forza Horizon 5 w rozdzielczości 4K na nowym wideo

Forza Horizon 5 to jedna z tych gier, której transmisje na żywo na YouTube nie oddają prawdziwej urody. Najnowsza transmisja Forza Monthly przyniosła nam spojrzenie na pełną mapę piątej odsłony serii, a także nową rozgrywkę eksplorującą pierwsze lokacje.

Jeśli regularnie oglądasz wspomniane wydarzenie, to wiesz, że kompresja YouTube zabija całe piękno i splendor wizualny gier. Platforma do dzielenia się materiałami niestety zawsze zaniża jakość obrazu, aby utrzymać stabilność transmisji.

YouTuber Don Joewon Song zdołał jednak zdobyć nagranie z najnowszej prezentacji i opublikował je na swoim kanale w rozdzielczości 4K, co wygląda naprawdę imponująco. Film znajdziecie poniżej i chociaż nie zawiera on żadnych nowych materiałów poza tym, co pokazano we wcześniejszej transmisji, przedstawia gameplay w znacznie wyższej jakości.

Forza Horizon 5 zadebiutuje pod koniec roku, a dokładniej 9 listopada. Grać będziemy wówczas na PC, Xboksie One oraz Xboksach Series X/S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?