OlliOlli World - powstaje nowa część zręcznościowej deskorolki

Studio Roll7 i firma Private Division zapowiedziały trzecią część serii gier platformowo-zręcznościowych OlliOlli - OlliOlli World! Tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch jeszcze zimą tego roku. Dostaliśmy też pierwsze screenshoty oraz zwiastun gry.

@ 16.04.2021, 12:55
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

OlliOlli World - powstaje nowa część zręcznościowej deskorolki

Studio Roll7 i firma Private Division ogłosili kontynuację serii gier zręcznościowych poświęconych wycznowej jeździe na deskorolce - produkcja nazywa się OlliOlli World i ukaże się jeszcze w tym roku na wszystkich wiodących platformach sprzętowych!

OlliOlli World będzie odświeżone względem dwóch - OlliOlli i OlliOlli 2: Welcome to OlliWood - poprzednich części tego cyklu. Zmieni się przede wszystkim oprawa wizualna. Dzieło autorstwa Roll7 nabierze kreskówkowego  charakteru i nieco większej wyrazistości. Nadal jednak clou zabawy będzie jazda na deskorolce i nabijanie punktów.

OlliOlli World zabiera gracza do kolorowego świata Radland, pełnego barwnych postaci i nietuzinkowych miejsc. Bohater ma mieć szereg opcji pozwalających na modyfikację swojego wyglądu oraz deskorolki. Oprócz tego lokacje odznaczać się będą nieliniowością - obfitować będą w szereg mniej lub lepiej ukrytych przejść, miejsc i sekretów. Akcja nadal utrzymana jest w perspektywie 2D.

OlliOlli World wyjdzie na komputery osobiste oraz konsole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch jeszcze zimą tego roku! Poniżej możecie obejrzeć zapowiadający tytuł zwiastun, w który wpleciono również fragmenty z rozgrywki.


Sprawdź także:
OlliOlli

OlliOlli

Premiera: 22 lipca 2014
PC, PS3, PS4, PSV, XBOX ONE, WIIU, DS3

OlliOlli to dwuwymiarowa gra zręcznościowa w której przybieramy szaty zawodowego deskorolkowca. Tytuł żywcem przypomina produkcję wydana na platformy mobilne. Duża w tym ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?