Final Fantasy XVI prawdopodobnie ominie Tokyo Game Show

Tokyo Game Show już niedługo, ale Square Enix najprawdopodobniej nie przyjedzie tam z Final Fantasy XVI. Na to przynajmniej wskazują komentarze jednego z deweloperów.

@ 13.07.2021, 09:59
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Final Fantasy XVI prawdopodobnie ominie Tokyo Game Show

Wygląda na to, że Final Fantasy XVI nie pojawi się na tegorocznym Tokyo Game Show, zgodnie z komentarzami producenta gry, Naoki Yoshidy.

Wypowiadając się w nagraniu na temat Final Fantasy XIV zatytułowanym The 7th 14-Hour Broadcast Yoshida był razem z Yosuke Saito i Yoko Taro. Podczas gdy FF14 było oczywiście głównym tematem transmisji, temat FF16 rzeczywiście pojawił się i, jak donosi Gematsu, Yoshida powiedział, że scenariusz nadchodzącej gry RPG jest prawie ukończony, z nagraniem głosów zarówno po japońsku, jak i po angielsku.

Jednak pozostali dwaj panowie również naciskali na Yoshidę, by powiedział dlaczego informacje o grze, którą po raz pierwszy ujawniono w zeszłym roku, są nadal tak skromne i zauważyli jej nieobecność na tegorocznych targach E3. Yoshida powiedział: "Nie wstrzymuję celowo większej ilości informacji, ale raczej chcę, aby następna prezentacja była czymś, co przekona wszystkich do zakupu gry. Jakość wizualna jest oczywista, ale bitwy i inne zalety zostaną uwzględnione i chcę je przedstawić w stylu „Bam!”. Więc nic nowego, dopóki nie będę usatysfakcjonowany i pewny tego, że to będzie coś wielkiego".

Na razie wygląda na to, że fani będą musieli trochę poczekać, aby usłyszeć i zobaczyć więcej. Ostatnie informacje, jakie otrzymaliśmy na temat Final Fantasy XVI ujawniły scenerię gry i jej bohaterów za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Wiemy również, że będzie to ekskluzywna produkcja dla PlayStation 5, ale jeśli chodzi o datę premiery, to nie wiadomo oczywiście nic.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?