Dying Light 2: Stay Human ma być głębokim doświadczeniem

Na potrzeby Dying Light 2: Stay Human przygotowano mnóstwo głównych i pobocznych zadań, ale będą też rozliczne pomniejsze aktywności.

@ 14.06.2021, 15:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Stay Human ma być głębokim doświadczeniem

Ze względu na to, że premiera Dying Light 2: Stay Human odbędzie się pod koniec bieżącego roku, deweloperzy ze studia Techland regularnie uczestniczą w wywiadach i dzielą się z nami szczegółami dotyczącymi przedsięwzięcia. Tym razem mamy dla Was całkiem interesujący film, na którym twórcy odpowiadają na pytania graczy. Jeden z nich, Dawid Lubryka, pełniący rolę dyrektora animacji, obiecuje, że aktywności w grze nie zabraknie.

Dying Light 2: Stay Human to gra, której akcja toczy się w otwartym świecie. Właśnie z tego powodu nie będziemy się tylko zajmować głównym wątkiem fabularnym, tudzież zadaniami pobocznymi. Często będziemy natrafiać też na dodatkowe "robótki", a każda podejmowana w wirtualnym świecie decyzja wpływać będzie na otoczenie oraz żyjące w nim postaci.

Premierę Dying Light 2: Stay Human zaplanowano na 7 grudnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Co ciekawe, twórcy przygotowują fabularne DLC, mające zadebiutować w miesiącach następujących po premierze podstawki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?