Life is Strange: True Colors na nowym zwiastunie

Wydawca Life is Strange: True Colors opublikował w sieci niedługi zwiastun, za pomocą którego nakreśla on wątek fabularny gry. Poznajemy dzięki temu główną bohaterkę projektu, Alex Chen.

@ 14.06.2021, 14:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Life is Strange: True Colors na nowym zwiastunie

Pisaliśmy przed momentem o zwiastunie Life is Strange Remastered Collection, a teraz mamy coś więcej na temat Life is Strange: True Colors, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu. Z okazji E3 2021 firma Square Enix opublikowała bowiem zwiastun przedsięwzięcia, za sprawą którego poznajemy główną bohaterkę, Alex Chen, oraz jej wyjątkowe umiejętności specjalne.

"W grze wcielamy się w Alex Chen, młodą kobietę, powołaną do życia za sprawą techniki motion capture oraz wyjątkowego talentu aktorki o imieniu Erika Mori. Chen przez wiele lat tłamsiła swoją 'klątwę' czyli nadprzyrodzoną umiejętność Empatii, dzięki której jest ona w stanie doświadczać, absorbować oraz wpływać na mocne emocje innych - które widzi jako kolorowe aury", czytamy w opisie.

"Gdy umiera jej brat, w podejrzanym wypadku, Alex musi wreszcie wykorzystać swą moc, aby odkryć prawdę oraz mroczne sekrety pogrzebane przez niewielkie miasteczko. Podróż Alex Chen, jej moc oraz przyszłość są naprawdę w rękach gracza".

Poniżej możecie zerknąć na nowy zwiastun Life is Strange: True Colors, a jeśli poczuliście się zaintrygowani, po grę będziecie w stanie sięgnąć już niebawem. Premiera True Colors zaplanowana została na dzień 10 września. Grać będziemy wóczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Life is Strange: True Colors

Life is Strange: True Colors

Premiera: 10 września 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Life is Strange: True Colors to kolejna odsłona popularnej serii eksploracyjnych gier przygodowych, która została zapoczątkowana w 2015 roku przez francuskie studio DONTN...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosmrPack   @   10:56, 18.06.2021
Zaintrygowany jestem od pierwszej zapowiedzi. Zobaczymy jak wyjdzie.
0 kudosTheCerbis   @   13:43, 18.06.2021
Dzięki za komentarz, bo jakoś przegapiłem ten zwiastun.
0 kudosmrPack   @   14:18, 18.06.2021
Cytat: TheCerbis
Dzięki za komentarz, bo jakoś przegapiłem ten zwiastun.
W natłoku zwiastunów i zapowiedzi z E3 zdarza się, że coś potrafi umknąć Puszcza oko Liczę, że Deck Nine nie zawiedzie i True Colors będzie przynajmniej tak udane jak moim zdaniem było Before The Storm. No i historia będzie w całości, więc bez zbędnego oczekiwania między epizodami pozna się całą historię. Do tego mnie w każdym razie cieszy, że gra będzie dostępna również na Nintendo Switch Cool
0 kudosTheCerbis   @   21:45, 18.06.2021
Co do Switcha się nie wypowiem, ale mnie również cieszy pełne wydanie gry. Pierwsza odsłona cyklu od razu trafiła do mojego serca, ale co ciekawe to właśnie dopiero Before the Storm sprawiło, że seria jest jednym z moich absolutnych faworytów. I póki deweloperzy/wydawcy nic nie będą na siłę kombinowali w ewentualnym przypływie chciwości, tak moje uczucia względem Life is Strange się raczej nie zmienią.
0 kudosBarbarella.   @   00:55, 19.06.2021
Ale ja chcę w naszym pięknym języku a nie w tym na w pół normańskim narzeczu. Zły
Dodaj Odpowiedź