Dying Light 2: Stay Human - zwiastun nakreślający wątek fabularny

W sieci pojawił się nowy film, dzięki któremu poznajemy garść detali dotyczących głównego bohatera Dying Light 2: Stay Human. Okazuje się, że Aiden miał niełatwe dzieciństwo. Teraz zaś stara się znaleźć zaginioną dawno temu siostrę.

@ 14.06.2021, 12:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Stay Human - zwiastun nakreślający wątek fabularny

Nieco ponad dwa tygodnie temu firma Techland opublikowała w sieci nowy materiał promujący Dying Light 2: Stay Human, a przy okazji ujawniający datę premiery przedsięwzięcia. Z okazji trwającego właśnie E3 2021 dostaliśmy natomiast kolejne szczegóły i nowy zwiastun. Tym razem wideo skupia się na ukazaniu postaci głównego bohatera gry, Aidena.

Wątek fabularny Dying Light 2: Stay Human przenosi nas do roku 2036, a protagonistą jest Aiden. Wyrusza on na poszukiwania swojej siostry, a sytuację komplikują oczywiście plączące się po całym świecie umarlaki. Aiden i jego siostra rozdzieleni zostali w dzieciństwie, gdy przeprowadzano na nich jakieś eksperymenty medyczne. Podczas jednego z nich w laboratorium wybuchł pożar i choć Aiden uciekł nie wie co stało się z jego siostrą.

Film nakreślający scenariusz Dying Light 2: Stay Human widnieje poniżej, a jeśli chodzi o premierę gry, zaplanowano ją na 7 grudnia 2021 roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Kolejne informacje na temat produkcji będziemy publikować w nadchodzących miesiącach, na pewno nowości nie będzie brakować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:12, 14.06.2021
Poznanie nowego bohatera to jedno, mnie bardziej ciekawi czy będą jakieś nawiązania do postaci i wydarzeń z pierwszej części.