Ujawniono datę premiery Age of Empires IV

Microsoft opublikował w sieci nowy zwiastun Age of Empires IV. Wideo zawiera nie tylko garść ujęć z rozgrywki, ale także datę premiery gry. Dzieło Relic Entertainment trafi na komputery osobiste 28 października!

@ 13.06.2021, 21:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Ujawniono datę premiery Age of Empires IV

Age of Empires 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych strategii ostatnich lat. Projekt ujawniono już jakiś czas temu, ale do dziś nie wiedzieliśmy na kiedy zaplanowana została jego data premiery. Wreszcie jednak mamy ten konkretny detal. Microsoft postanowił się nim podzielić podczas E3 2021. Uczynił to za sprawą całkiem nowego zwiastuna zawierającego fragmenty rozgrywki.

Jeśli nic tragicznego nie będzie miało miejsca, do premiery Age of Empires 4 dojdzie w dniu 28 października bieżącego roku. Grać będziemy oczywiście wyłącznie na komputerach osobistych, a osoby posiadające aktywną subskrypcję Xbox Game Pass będą mogły cieszyć się rozgrywką bez żadnych dodatkowych opłat - w taki właśnie sposób Microsoft zamierza traktować wszystkie swoje premiery first-party.

Wracając do nowego wideo, znajdziecie je oczywiście poniżej. Materiał to nie tylko nowy zwiastun, ale także ujęcia ukazujące rozgrywkę. Całość, trzeba przyznać, prezentuje się wyśmienicie i całkiem sprawnie wykorzystuje nowoczesne techniki generowania obrazu, jak również wydajność drzemiącą w dzisiejszych komputerach. Nie będę się jednak zbytnio rozpisywał, zerknijcie po prostu do odtwarzacza.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:59, 14.06.2021
Patrzę na to i już tęsknie za grafiką z AoE2 xD