Nowy zwiastun Back 4 Blood to hordy umarlaków, unikatowe umiejętności specjalne oraz tryb PvP

W sieci pojawił się nowy zwiastun promujący grę Back 4 Blood. Wideo zawiera sporo ujęć z rozgrywki, więc jeśli czekacie na premierę nowej gry WB Games, koniecznie się z nim zapoznajcie. Ogłoszono również, że dzieło Turtle Rock Studios trafi w dniu swojej premiery do usługi Xbox Game Pass.

@ 13.06.2021, 21:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowy zwiastun Back 4 Blood to hordy umarlaków, unikatowe umiejętności specjalne oraz tryb PvP

Podczas konferencji Microsoftu na E3 2021 ujawniono, że WB Games doszło do porozumienia z gigantem z Redmond, a w efekcie Back 4 Blood dostępne będzie od dnia premiery w subskrypcji Xbox Game Pass. Osoby posiadające aktywny abonament bez dodatkowych opłat bawić będą się w komputerowe oraz to przeznaczone dla Xboksów wydanie gry. Opublikowano też całkiem nowy materiał filmowy.

Back 4 Blood to duchowy spadkobierca Left 4 Dead. Mamy więc do czynienia z kooperacyjną strzelanką, w której grupa ocalałych przetrwać musi w obliczu ciągle nacierających hord nieumarłych. Robimy to oczywiście wykorzystując różne unikatowe umiejętności każdego z naszych podopiecznych, a także za sprawą szerokiej gamy broni palnej. Współpracy w takiej sytuacji jest oczywiście podstawą.

Nowe wideo dostępne jest poniżej. Obserwujemy na nim przede wszystkim tryb PvE, stanowiący podstawę rozgrywki, jest też jednak kilka ujęć pokazujących do tej pory nieprezentowany tryb PvP. Gracze wcielają się w nim nie tylko w ludzi, ale również w zombie, a następnie toczą pojedynki między sobą.

Premiera Back 4 Blood zaplanowana została na 12 października! Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Otwarte beta testy projektu zaplanowano na 12 sierpnia.


Sprawdź także:
Back 4 Blood

Back 4 Blood

Premiera: 12 października 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Back 4 Blood to kooperacyjna strzelanka od studia Turtle Rock, autorów podobnej produkcji - Evolve. Tytuł nazywany jest duchowym spadkobiercą marki Left 4 Dead stworzonej...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?