Battlefield 2042 otrzymało efektowny gameplay

Wideo prezentujące Battlefield 2042 ukazuje wszystkie najważniejsze elementy gry. Są wybuchy, jest strzelanie, jest dynamicznie zmieniająca się pogoda, czyli wszystko to, na co liczyć mogą fani serii.

@ 13.06.2021, 19:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Battlefield 2042 otrzymało efektowny gameplay

Electronic Arts opublikowało w sieci pierwszy zwiastun gry Battlefield 2042, jednocześnie ujawniając projekt i zdradzając pierwsze szczegóły na jego temat. W trakcie konferencji Microsoftu z okazji E3 2021 do sieci trafił natomiast całkiem nowy materiał, zawierający fragmenty rozgrywki.

Jak widać poniżej, Battlefield 2042 będzie bardzo dynamicznym sieciowym shooterem. Mimo że nie jest to czysty gameplay, jest sporo ujęć z faktycznej rozgrywki. Podczas seansu zobaczyć możecie mapy, dynamicznie zmieniającą się pogodę, starcia pojazdami i znacznie więcej.

Zgodnie z tym, co do tej pory ujawniono, Battlefield 2042 jest czysto sieciowym doświadczeniem. Twórcy nie przewidzieli żadnego trybu dla jednego gracza, a zamiast tego dostaniemy sieciową rywalizację oraz modele zabawy nastawione na współpracę. Na mapach może przebywać nawet 128 osób jednocześnie.

Data premiery Battlefield 2042 zaplanowana została na 22 października, a grać wówczas będziemy na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Podczas EA Play zaplanowanego na 22 lipca mamy otrzymać nowe informacje na temat nieujawnionego jeszcze trybu zabawy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   09:28, 14.06.2021
Dla mnie to straszny niewypal ten nowy BF. Furore robia jedynie zjawiska pogodowe a reszta to zwykly multi.

Po projekcie tworzonym przez najwieksza ekipe w historii spodziewalem sie znacznie wiecej...