Premiera Psychonauts 2 jeszcze w tym roku

Studio Double Fine obiecuje, że jego najnowsze dzieło, platformówka Psychonauts 2, trafi do sklepów jeszcze w tym roku. Niestety nadal nie znamy konkretnego terminu.

@ 20.04.2021, 09:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, xbox x/s

Premiera Psychonauts 2 jeszcze w tym roku

Psychonauts 2 nie ma jeszcze daty premiery, ale deweloperzy obiecują, że dojdzie do niej jeszcze w tym roku. Kontynuacja wielbionego przez graczy klasyka powstaje od 2015 roku, ale od zapowiedzi minęło sporo czasu, a prócz kilku krótkich zwiastunów nie widzieliśmy nic. Regularnie docierają do nas natomiast informacje o opóźnieniu daty debiutu. Tym razem takowych nie będzie.

Na Twitterze studia Double Fine pojawił się krótki wpis na temat Psychonauts 2, zapewniający nas, iż gra trafi do sprzedaży w 2021 roku. Dokładnej daty nie ujawniono, bo jak czytamy w notce, "FIRMA" przygotowałaby incydent z kaktusem w roli głównej, a tego przecież nikt by nie chciał doświadczyć. Psychonauts 2 jest jednak "prawdziwe, grywalne i nadchodzi".

Niezależnie od tego, kiedy będziemy grać, Psychonauts 2 dostępne będzie na PC, PS4, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Na razie nie wiemy niczego o wydaniu przeznaczonym dla konsoli PlayStation 5, ale jest szansa, że takowe wcześniej czy później się pojawi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?