Immortals: Fenyx Rising - Zagubieni Bogowie - ostatnie DLC wyjdzie 22 kwietnia

Francuski Ubisoft ogłosił, że ostatni dodatek do Immortals: Fenyx Rising - Zagubieni Bogowie - pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch dokładnie 22 kwietnia. Dostaniemy nową bohaterkę i zupełnie nową rozgrywkę - hack & slasha.

@ 16.04.2021, 17:29
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Immortals: Fenyx Rising - Zagubieni Bogowie - ostatnie DLC wyjdzie 22 kwietnia

Ubisoft poinformował, że ostatnie z zaplanowanych dodatków do Immortals: Fenyx Rising - Zagubieni Bogowie - pojawi się na cyfrowych rynkach dokładnie 22 kwietnia, czyli za niecały tydzień. Rozszerzenie zaoferuje nowego bohatera oraz zupełnie świeży - względem podstawowej wersji gry - pomysł na rozgrywkę!

Immortals: Fenyx Rising - Zagubieni Bogowie to kontynuacja wydarzeń z oryginału. Feniks został jednym z bogów i przesiaduje na Olimpie. W wyniku pewnych reperkusji część starych bóstw opuściła wzgórze i Złotą Wyspę, a Feniks, jako opiekun równowagi wśród wszechpotężnych, nie może się z nimi kontaktować z uwagi na zakaz Zeusa. Wybiera zatem kobietę o imieniu Ash, jedną ze śmiertelniczek, by podjęła się misji kontaktu z wyproszonymi bogami i sprowadziła ich z powrotem.

Wcielamy się zatem w kobietę o imieniu Ash i ruszamy ku przygodzie. Z racji tego, że protagonistka jest śmiertelniczką, nie może korzystać z żadnych specjalnych mocy. Dlatego też gameplay zmienia nieco zasady działania: zamiast przygodowej gry akcji z kamerą umieszczoną za plecami bohatera dostajemy hack & slasha, gdzie wydarzenia obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego.

Immortals: Fenyx Rising do tej pory dostało dwa rozszerzenia: Nowy bóg i Mity wschodniego królestwa. Ostatni z dodatków ukaże się na PC-tach oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch 22 kwietnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?