Do Resident Evil: Village powraca tryb Mercenaries

Firma Capcom ujawniła, że w Resident Evil: Village znajdziemy tryb Mercenaries. Poznaliśmy przy okazji szczegóły na temat tego, jak będzie przebiegać rozgrywka.

@ 16.04.2021, 12:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Do Resident Evil: Village powraca tryb Mercenaries

Resident Evil: Village będzie jedną z największych premier maja. Szykuje się nam ogromna przygoda singlowa, a także lubiany przez graczy tryb wyzwań, czyli Mercenaries. W trakcie nocnej prezentacji poświęconej Resident Evil: Village firma Capcom potwierdziła, że wyzwania wracają, a przy okazji zostały zmodyfikowane, co powinno pozytywnie wpłynąć na ich grywalność.

W przypadku Resident Evil: Village tryb Mercenaries nastawiony będzie na bardziej zręcznościowy sposób walki, nastawiony przede wszystkim na akcję. Jeśli się na niego zdecydujemy, wkroczymy w jedną z lokacji, a konkretniej jej wycinek, by walczyć z nacierającymi falami potworów, tudzież innych przeciwników. Wrogowie będą oczywiście pochodzić ze scenariusza gry. Za osiągnięcia zgarniamy punkty, które wykorzystujemy w sklepie.

Dostęp do sklepu będziemy mieli tym razem pomiędzy każdym z obszarów. U handlarza będziemy w stanie wydawać pozyskane punkty na nowe wyposażenie, ładunki wybuchowe, a także przedmioty uzdrawiające. To tutaj istniała będzie też opcja usprawniania posiadanego ekwipunku, co sprawi, że będzie on bardziej morderczy i skuteczniejszy w eliminowaniu przeciwników.

Premiera Resident Evil: Village zaplanowana została na 7 maja bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla komputerów osobistych, pamiętajcie by zerknąć na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?