Microsoft Flight Simulator otrzymuje aktualizację terenów Wielkiej Brytanii oraz Irlandii

Microsoft przygotował kolejną aktualizację dla gry Microsoft Flight Simulator. Dzięki nowej łatce całkowicie za darmo będziemy w stanie podziwiać precyzyjniej wykonaną mapę Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

@ 17.02.2021, 12:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox x/s

Microsoft Flight Simulator otrzymuje aktualizację terenów Wielkiej Brytanii oraz Irlandii

Ta dość duża, bezpłatna aktualizacja do Microsoft Flight Simulator zawiera nowe anteny, nowe DEM, 80 punktów POI, pięć lotnisk (Barra, Liverpool, Land's End, Manchester-Barton i Out Skerries), dwa wyzwania związane z lądowaniem, a także nowe miasta fotogrametryczne takie, jak Cambridge, Oxford, Birmingham i Bristol. Dzięki temu wszystkiemu latanie sprawiać będzie jeszcze więcej przyjemności.

Ponadto w całym regionie dodano elementy architektoniczne. Możecie spodziewać się brytyjskich dworów i wiktoriańskich domów, kamiennych budowli wiejskich, zamków i kościołów, a nawet restauracji dla zmotoryzowanych. Aby łatwiej było nam latać, dodano też ponad 70 niestandardowych punktów orientacyjnych i ciekawych miejsc, takich jak mosty, pałace, katedry i stadiony piłkarskie.

Możecie również spodziewać się wizualnych i logistycznych ulepszeń na 85 lotniskach w innych obszarach, ulepszonych cyfrowych danych wysokościowych w całej Wielkiej Brytanii oraz trzech nowych działań. Mowa tutaj to kultowym locie na wyspach północnych i dwóch wyzwaniach związanych z lądowaniem: jedno na północy archipelagu Szetlandów i jedno w południowo-wschodniej Anglii.

Aktualizacja miała pojawić się już prawdę mówiąc w ubiegłym tygodniu, ale się nieco spóźni, ponieważ deweloperzy chcą ją porządnie dopracować. Jeśli rozważacie granie w Microsoft Flight Simulator, pamiętajcie by zerknąć na jego wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?