The Division 2 - nowa aktualizacja wprowadza 4K i 60 fps na PS5 oraz XSX

The Division 2 usprawnione do współczesnych standardów.

@ 02.02.2021, 11:43
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Division 2 - nowa aktualizacja wprowadza 4K i 60 fps na PS5 oraz XSX

Fani The Division 2 od dziś mogą cieszyć się grą w rozdzielczości 4K i stałych 60 klatkach na sekundę, jeśli tylko posiadają w swoim mieszkaniu którąś z nowych konsol. Gra została usprawniona i od teraz działa z wyższą rozdziałką i płynnością na PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Najnowsza aktualizacja 12.1 jest właśnie w trakcie wdrażania, więc spodziewajcie się zamknięcia serwerów. Powinny być one jednak ponownie dostępne około godziny 13-14. 

Oprócz usprawnień technicznych, patch wprowadza też ciekawostkę w postaci elementów ubioru powiązanych z marką Resident Evil. Pojawia się też nowa wersja wydarzenia Reanimated. Dodatkowo Ubisoft obniżył koszty optymalizacji ekwipunku o 75% a także wyeliminował szereg błędów (lista).

The Division 2 debiutowało w 2019 roku. Gra jest trzecioosobową strzelanką, nastawioną głównie na zabawę w sieciowej kooperacji. W jej ramach wykonujemy kolejne misje i rozwijamy naszą postać, pokonując jednocześnie kolejne zastępy przeciwników. Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One X, a za sprawą wstecznej kompatybilności - także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?