Judgment trafi też na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Firma SEGA i studio Ryu ga Gotoku zapowiedziały remaster Judgment - 23 kwietnia gra ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Google Stadia.

@ 02.02.2021, 11:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps5, xbox x/s

Judgment trafi też na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Judgment od studia Ryu ga Gotoku, czyli autorów popularnej serii Yakuza, ukazało się 2019 roku jako tytuł ekskluzywny konsoli PlayStation 4. Gra była właściwie spin-offem cyklu poświęconego japońskiej mafii, gdzie wcielaliśmy się w rolę prywatnego detektywa realizującego kolejne kryminalne sprawy. Wraz z najnowszą zapowiedzią deweloperów, tytuł ten przestanie być "exem" - w kwietniu ukaże się również na PlayStation 5 , Xbox Series X|S oraz Google Stadia!

Ryu ga Gotoku Studio obwieściło poprzez najnowszy zwiastun, że Judgment, dostępne do tej pory tylko na PS4, dokładnie 23 kwietnia tego roku wyjdzie również na PS5 i - co ważniejsze - na nowych Xboksach, czyli Series X i S oraz platformie Google Stadia. Zremasterowana wersja gry będzie miała odblokowaną liczbę klatek na sekundę oraz rozdzielczość 4K. Ma również poszczycić się ultrakrótkimi czasami ładowania, co jest oczywiście zasługą pamięci SSD konsol, a także wszystkimi wypuszczonymi do tej pory rozszerzeniami. Niestety, smutna informacja dla posiadaczy gry na PS4 - nie będzie darmowego upgrade'u. Również zapisy z poprzedniej wersji nie będą działały z nową.

Judgment to przygodowa gra akcji utrzymana w konwencji i klimacie thrillera. Fabuła pozwala wcielić się nam w prokuratora Takayuki Yagamiego, który targany poczuciem winy (nie oskarżył podejrzanego o morderstwo, a ten za jakiś czas znów popełnił taką samą zbrodnię) zakłada agencję detektywistyczną i sam angażuje się w ściganie przestępców.


Sprawdź także:
Judgment

Judgment

Premiera: 25 czerwca 2019
PS4, PS5, XBOX X/S

Judgment to spin-off serii Yakuza, za którego stworzenie wzięli się ojcowie marki poświęconej japońskiej mafii - Ryu ga Gotoku Studio. Gra przyjmuje nastrój thrillera akc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   21:22, 02.02.2021
Sega nie zwalnia tempa Puszcza oko Tym bardziej, że przynosi to większą rozpoznawalność gier RyuGaGotoku Studio.