Haven wkrótce trafi na kolejne platformy sprzętowe

Twórcy gry Haven ujawnili datę premiery na PS4, Switchu oraz w sklepie Epic Games.

@ 27.01.2021, 09:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Haven wkrótce trafi na kolejne platformy sprzętowe

Przed momentem pisaliśmy o opóźnieniu premiery The Lord of the Rings: Gollum. Teraz mamy natomiast bardziej pozytywne wieści, albowiem Haven - ciekawie zapowiadająca się RPG od studia The Game Bakers - otrzymało właśnie termin premiery na PS4, Switchu oraz w sklepie Epic Games. Co ważne, osoby preferujące wspomniane platformy nie będą musiały jakoś przesadnie długo czekać.

Haven dostępne jest obecnie na Steamie, GOGu, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S, już 4 lutego trafi też w ręce posiadaczy PlayStation 4 oraz Switcha, a także osób, które z platform pecetowych preferują sklep należący do Epic Games. Do premiery pozostało więc raptem nieco ponad tydzień.

Jeśli chodzi o założenia Haven, mamy do czynienia z przygodówką, w której obserwujemy losy duetu Yu oraz Kay. Dociera on na nieznaną planetę, a na miejscu musi w jakiś sposób przetrwać. Bohaterowie walczą więc o surowce, eksplorują otoczenie i pojedynkują się z napotkanymi przeciwnikami. Dwójkę bohaterów kontrolujemy jednocześnie, ewentualnie łączymy siły z innym graczem, który przejmuje sterowanie nad jednym z herosów.

Jako że Haven to gra RPG, istotną rolę odgrywa w niej fabuła oraz wybory, jakie podejmujemy w trakcie jej przechodzenia - mają one wpływ na relacje pomiędzy protagonistami, więc warto nad każdym się pochylić. Jeśli chcecie samodzielnie podjąć wyzwanie, pamiętajcie, że Haven jest obecnie dostępne na Steamie, GOGu, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S, a od 4 lutego będzie także na PS4, Switchu i w Epic Games.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?