Premiera The Lord of the Rings: Gollum opóźniona

The Lord of the Rings: Gollum miało zadebiutować jeszcze w tym roku. Premierę jednak przesunięto.

@ 27.01.2021, 08:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera The Lord of the Rings: Gollum opóźniona

Nieciekawe wieści docierają do nas z firmy Daedalic Entertainment. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, The Lord of the Rings: Gollum nie zadebiutuje, jak pierwotnie planowano, czyli w 2021 roku. Premiera projektu została opóźniona, a efekt jest taki, że wydawca mówi teraz o roku 2022. Nie ujawniono niestety konkretnego terminu, a zatem musimy na niego jeszcze trochę poczekać.

Zapowiadając opóźnienie, firma Daedalic Entertainment ogłosiła przy okazji, że podpisała umowę wydawniczą na The Lord of the Rings: Gollum. Zarówno deweloper, NACON, jak i wydawca, Daedalic, są oczywiście zadowoleni ze współpracy, wychwalając w oświadczeniach prasowych swoje dotychczasowe umiejętności oraz osiągnięcia. Dzięki nim mamy dostać naprawdę wyjątkową i dopieszczoną grę.

The Lord of the Rings: Gollum to projekt z gatunku przygodówek akcji. Wcielamy się w nim w tytułowego Golluma, a naszym zadaniem jest odnalezienie Pierścienia Mocy. Aby to zrobić, przemierzamy pełne niebezpieczeństw miejsca, starając się oczywiście przetrwać. Jedną z cech charakterystycznych gry ma być rozdwojona jaźń protagonisty. Mimo że nie wiemy jak przełoży się to na gameplay, może być ciekawie.

Premiera The Lord of the Rings: Gollum, jak wspomniałem, została przerzucona na 2022 rok. Grać będziemy wówczas prawdopodobnie na PC, PS4, PS5, Switchu, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Piszę prawdopodobnie, bo nie byłoby zaskoczeniem, gdyby tytuł trafił jednak wyłącznie na konsole obecnej generacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?