Xbox Series X / S - Microsoft zachęca do zakupu konsoli w Xbox All Access

W ramach abonamentu otrzymujemy konsole i dostęp do Xbox Game Pass.

@ 12.11.2020, 12:21
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
xbox x/s

Xbox Series X / S - Microsoft zachęca do zakupu konsoli w Xbox All Access

Z ciekawą inicjatywą wyszedł Microsoft w przypadku premiery nowych konsol Xbox Series X / S. Chodzi o abonament Xbox All Access, w ramach którego otrzymujemy dostęp do urządzenia oraz subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Umowę podpisujemy na 24-miesiące.

Po spłaceniu abonamentu wybrana konsola przechodzi na naszą własność. O Xbox All Access postanowiono przypomnieć za pomocą poniższego trailera. Co ważne, usługa dostępna jest także w Polsce, a konkretniej - w sieci sklepów Media Expert.

Jakie są koszta? Za Xbox Series X + Xbox Game Pass Ultimate w ramach Xbox All Access zapłacimy 145 zł miesięcznie. W przypadku zestawu Xbox Series S + Xbox Game Pass Ultimate koszt ten maleje do 109 zł miesięcznie. Czy jest to opłacalny interes, to już warto przeliczyć samemu, ale generalnie, gdy zależy nam na nieograniczonym dostępie do Game Pass Ultimate, to interes wydaje się całkiem uczciwy. Poniżej wspomniana reklama.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?