Xbox Series X / S to największa premiera w historii marki

Phil Spencer potwierdza ogromne zainteresowanie nowymi konsolami.

@ 12.11.2020, 12:07
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
xbox x/s

Xbox Series X / S to największa premiera w historii marki

Firma Microsoft może być wstępnie zadowolona z sukcesu Xbox Series X / S. Konsole podobno rozchodzą się lepiej, niż ciepłe bułeczki, a już teraz Phil Spencer [szef działu Xboksa - dop. red.] ogłosił, że to "największa premiera w historii marki Xbox".

Konsola dostępna jest w sprzedaży od ostatniego wtorku, i zapewne wielu z Was ma już swój egzemplarz w domu. Podobnie jak tysiące graczy na całym świecie. Szczególnie wielkim zainteresowaniem konsola cieszy się w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, gdzie w ekspresowym tempie pudełka ze sprzętem znikały ze sklepowych półek - aktualnie są tam wyraźne problemy z dostępnością nowych Xboksów.

"Dziękujemy za wsparcie największej premiery w historii Xboksa. W ciągu 24 godzin sprzedano więcej nowych konsol, w większej ilości krajów, niż kiedykolwiek wcześniej. Pracujemy z dystrybutorami nad uzupełnieniem zapasów." - donosi Spencer.

Przedstawiciele Microsoftu nie pokusili się jednak o podanie konkretnych liczb.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?