Killing Floor 2, Lifeless Planet i The Escapist 2 za darmo na Epic Games Store

Na Epic Games Store dostępne są nowe, cotygodniowe darmowe gry - Killing Floor 2, Lifeless Planet i The Escapist 2.

@ 10.07.2020, 11:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Killing Floor 2, Lifeless Planet i The Escapist 2 za darmo na Epic Games Store

Dziś do cotygodniowej rotacji darmowych gier na Epic Games Store trafiły kolejne pozycje. Są to Killing Floor 2, Lifeless Planet i The Escapist 2, a więc niemalże "indyczy" zestaw. Produkcje dostępne będą na własność do 16 lipca do godziny 17 polskiego czasu!

Na Epic Games Store zadebiutowała kolejna porcja cotygodniowych darmowych tytułów. Bez żadnych kosztów na stałe do swojego konta platformy autorstwa Epic Games możemy dołączyć:

  • Killing Floor 2 - wydana w 2016 roku kontynuacja dynamicznej strzelanki, gdzie jako gracz stajemy naprzeciw armii zmutowanych potworów.
  • Lifeless Planet: Premier Edition - przygodowa gra akcji, w której wcielając się w samotnego astronautę przemierzamy nowo odkrytą planetę w poszukiwaniu życia.
  • The Escapist 2 - nietuzinkowa logiczna gra zręcznościowa, gdzie wcielamy się w więźnia, który za wszelką cenę chce uciec z zakładu karnego. Zadaniem gracza jest rozpracowanie planu więzienia, a następnie szukanie sposobu na ucieczkę.
Oferta obowiązuje do 16 lipca do godziny 17 polskiego czasu. Następne w kolejce jest Torchlight II.


Sprawdź także:
Killing Floor 2

Killing Floor 2

Premiera: 21 kwietnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Killing Floor 2 to kontynuacja wydanej w 2009 roku dynamicznej strzelanki, gdzie stajemy naprzeciw armii zmutowanych potworów. Za produkcję ponownie odpowiada studio Trip...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?