Killing Floor 2 (PC) - okladka

Killing Floor 2 (PC)

Premiera:
21 kwietnia 2015
Premiera PL:
18 listopada 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Killing Floor 2 (PC)
DevMat @ 17:22 08.05.2014

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Killing Floor 2 to kontynuacja wydanej w 2009 roku dynamicznej strzelanki, gdzie stajemy naprzeciw armii zmutowanych potworów. Za produkcję ponownie odpowiada studio Tripwire Interactive.

Historia rozgrywa się w niedługo po wydarzeniach znanych z części pierwszej. Nieudany eksperyment Horzine Biotech, w wyniku którego na ulicach pojawiły się mutanty szybko paraliżuje całą Europę. Cywilizacja jest w rozsypce. Ci, którym udało się uniknąć śmierci pochowali się głęboko w ukryciu. Grupa najemników wynajętych przez twórców wirusa postanawia jednak stawić czoła potworom. 

W stosunku do poprzedniczki, nie zaszły większe zmiany, jeśli chodzi o wygląd rozgrywki. Jak sami twórcy podkreślają, przygotowali graczom "więcej tego samego" i w lepszej, bardziej dopracowanej oprawie wizualnej. Było to możliwe dzięki dużo większemu budżetowi oraz liczniejszej grupie osób, jaką twórcy mieli do dyspozycji w czasie dewelopingu. Pozwoliło to m.in. na wykorzystanie technologii motion-capture, podczas tworzenia animacji, jak również na bardziej zaawansowaną fizykę.

Zabawa w Killing Floor 2 opiera się na prostym schemacie. Wkraczamy bowiem na mapę, dzierżąc w dłoni jedną z dostępnych giwer. Wybijamy wszystko, co się rusza, a za każdą ubitą pokrakę zgarniamy pieniądze. Te natomiast wykorzystujemy do zakupu nowych, skuteczniejszych spluw i powracamy do boju. Naturalnie, nie zapomniano o różnego rodzaju uzbrojeniu, a w nasze ręce wpaść może zarówno broń palna, jak i biała. W tej drugiej kategorii są m.in. maczeta oraz katana.

Podobnie, jak w pierwszej części, także i tu twórcy przygotowali możliwość gry w kooperacji.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Killing Floor 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosPijany82   @   14:26, 25.09.2015
Ach! Admini jak możecie dodajcie grę również abym mógł ją dodać do katalogu. Gra masakra! Niesamowita rozpierducha i beczkowozy krwi i latających kawałków ciał mutantów ,gra ogólnie ma prosty zamysł,musimy zmagać się z falami mutantów ,co runda coraz trudniej i coraz więcej tego biega. Na najwyższym poziomie aby grać trzeba mieć ładnego skilla i jaja.