The Last of Us: Part II - znamy nową datę premiery

Sony wreszcie postanowiło ujawnić kiedy dojdzie do debiutu The Last of Us: Part II.

@ 29.04.2020, 12:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

The Last of Us: Part II - znamy nową datę premiery

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się dość zaskakująca informacja o tym, że premiera The Last of Us: Part II została przesunięta. Na domiar złego, nie podano nowego terminu wydania najnowszego dzieła studia Naughty Dog. Wreszcie się to jednak zmieniło.

Sony ujawniło, że debiut The Last of Us: Part II zaplanowano na dzień 19 czerwca bieżącego roku. Oznacza to, że projekt zaliczy mniej więcej miesięczną obsuwę, co najpewniej pozwoli mu w pewien sposób zminimalizować wpływ pandemii na sprzedaż. Wszak wiele światowych gospodarek zaczyna już powoli wracać do normy.

Aktualizacja: Ruszyły znowu zamówienia przedpremierowe na grę. Są one dostępne oczywiście w PlayStation Store.

Pamiętajcie zatem, że premiera The Last of Us: Part II odbędzie się 19 czerwca. Do tej pory musicie niestety unikać spoilerów, których w sieci jest zatrzęsienie. W ostatnich kilku dniach doszło do przecieku, w rezultacie którego znaczne części wątku fabularnego krążą w internecie.

The Last of Us: Part II dostępne będzie ekskluzywnie dla posiadaczy konsol PlayStation 4. W przyszłości projekt być może zadebiutuje też na PlayStation 5, choć na razie informacji na ten temat brak.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   10:31, 28.04.2020
Byle do 19 czerwca w takim razie Dumny Niestety aż strach przeglądać internet z obawy przed spoilerami Poirytowany
0 kudosMicMus123456789   @   12:47, 29.04.2020
Ciekawe tylko czy gdyby nie ten wyciek to premiera i tak byłaby w czerwcu czy nie.