Gears Tactics sprzedaje się bardzo dobrze

Gra trafiła już na szczyt listy najlepiej sprzedających się gier na Steam.

@ 29.04.2020, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Gears Tactics sprzedaje się bardzo dobrze

Gears Tactics zadebiutowało wczoraj, a na naszych łamach dostępna jest już recenzja - jeśli nie zdecydowaliście się na zakup, rzućcie na nią okiem. Kupując dołożycie swoją cegiełkę do sukcesu przedsięwzięcia, sprzedającego się wyśmienicie na Steam.

Wygląda na to, że komputerowcy bardzo cenią sobie gatunek strategii turowych, a w rezultacie Gears Tactics jest w tym momencie najlepiej sprzedającą się grą na Steam. Mimo że statystyki w kolejnych dniach na pewno będą się zmieniać, Microsoft może uznać swoje ostatnie dzieło za udane.

Gears Tactics dostępne jest obecnie wyłącznie na PC, ale niebawem winno trafić także do posiadaczy konsol Xbox One. Tytuł stanowi część inicjatywy Game Pass, więc jeśli zdecydowaliście się na tę subskrypcję, możecie rozpocząć zabawę bez żadnych dodatkowych opłat.

Przed przystąpieniem do grania, sprawdźcie wymagania sprzętowe gry.


Sprawdź także:
Gears Tactics

Gears Tactics

Premiera: 28 kwietnia 2020
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Gears Tactics to spin-off serii Gears of War próbujący swych sił w starciu z taktycznymi, turowymi strategiami. Za projekt odpowiada studio Splash Damage, słynące raczej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?