Obejrzyjcie dokument prezentujący powstawanie NiOh 2

Twórcy NiOh 2 prezentują nam w jaki sposób opracowywana była gra.

@ 16.03.2020, 08:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Obejrzyjcie dokument prezentujący powstawanie NiOh 2

NiOh 2 trafiło do sprzedaży w miniony piątek. Nowe dzieło Team Ninja stanowi rozwinięcie pierwszej odsłony cyklu i wszystko wskazuje na to, że cieszy się przychylnością krytyków. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat, rzućcie okiem na nowy dokument.

W sieci pojawił się godzinny materiał, w którym studio Team Ninja prezentuje sposób powstawania NiOh 2. Udział w dokumencie wziął między innymi reżyser i producent projektu, Fumihiko Yasuda. W trakcie seansu dowiecie się nie tylko wielu ciekawostek, ale także zobaczycie sporo fragmentów rozgrywki.

Film ma za zadanie pokazać nam jak NiOh 2 zmieniało się od wczesnego projektu, aż po finalne etapy produkcji. Deweloperzy wyjaśniają w nim m.in. jak powstawały poszczególne elementy tytułu, w tym niesamowite projekty demonów, tzw. Yokai.

Zapraszamy do seansu. Samo NiOh 2 dostępne jest obecnie wyłącznie na PlayStation 4, a na dniach będziecie mogli na naszych łamach przeczytać recenzję. Egzemplarz do testów niestety dostaliśmy dopiero w dniu premiery.


Sprawdź także:
NiOh 2

NiOh 2

Premiera: 13 marca 2020
PS4

NiOh 2 to kontynuacja gry akcji z elementami RPG utrzymanej w konwencji soulslike, a więc powstałych na modłę serii Dark Souls. Za projekt odpowiada studio Team Ninja, oj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?