Games with Gold na marzec 2020 roku

Poznaliśmy listę darmowych gier, jakie w marcu 2020 roku wejdą do inicjatywy Games with Gold.

@ 25.02.2020, 19:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360, xbox one

Microsoft opublikował marcową rozpiskę gier, jakie za darmo będą mogli zgarnąć subskrybenci Xbox Live Gold. Jak widać poniżej, jest całkiem nieźle, ale były miesiące z Games with Gold, w których dostawaliśmy tytuły bardziej porywające.

Co warto podkreślić, z darmowych gier korzystać mogą nie tylko abonenci Xbox Live Gold, ale również osoby, które zdecydowały się zapłacić za subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate. W jej ramach dostaniecie też dostęp do katalogu ponad 100 najwyższej jakości tytułów.

W ofercie Games with Gold na marzec 2020 roku znajdą się:

Jak widać, część gier przeznaczonych jest wyłącznie dla konsoli Xbox One, a część dla Xboksa One oraz Xboksa 360. W przypadku drugiej grupy tytułów na nowszej platformie Microsoftu grać będziecie za sprawą wstecznej kompatybilności.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?