PlayStation Now ma być ważną częścią nadchodzącego PlayStation 5

PlayStation 5, które rozpocznie bytowanie na rynku na święta 2020 roku, będzie obsługiwać usługę strumieniowego przesyłania gier, PlayStation Now.

@ 16.10.2019, 19:59
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Sony ujawniło, że usługa przesyłania strumieniowego, PlayStation Now, będzie również dostępna na PlayStation 5. Informacje pochodzą z wywiadu z Yasuhiro Osakim z oddziału Sony Interactive Entertainment. Wywiad znajduje się w tym tygodniu w magazynie Famitsu.

Yasuhiro Osaki mówił także o nadchodzących zmianach dotyczących PlayStation Now. Zasadniczo do PS Now będą dodawane bardziej popularne gry co miesiąc, ale liczba dodatków ograniczonych czasowo również wzrośnie. Wywiad wskazuje również na to, że Sony nie planuje obecnie wprowadzać swojej internetowej usługi udostępniania gier wideo do segmentu smartfonów.

PlayStation Now to usługa subskrypcyjna, która pozwala graczom cieszyć się ponad 700 grami poprzez streaming. Niektóre tytuły są stałe, a niektóre są ograniczone czasowo. Platforma obejmuje obecnie gry PlayStation 2, PlayStation 3 i PlayStation 4. To tylko przypuszczenie, ale Sony prawdopodobnie doda produkcje z nadchodzącego PS5 jakiś czas po uruchomieniu konsoli. Omawiana inicjatywa jest obecnie dostępna na obecnej generacji japońskiego giganta i PC.

Jak Wam się podoba inicjatywa japońskiego producenta, czy uważacie, że streaming gier to przyszłość i skupi dużo uwagi użytkowników nowej generacji?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):