Moonlighter: Between Dimensions - dodatek zadebiutuje 23 lipca

Studio Digital Sun ogłosiło, że pierwsze płatne DLC do ich cRPG-a Moonlighter zatytułowane Between Dimensions ukaże się na komputerach osobistych 23 lipca.

@ 19.07.2019, 11:52
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Moonlighter: Between Dimensions - dodatek zadebiutuje 23 lipca

Moonlighter: Between Dimensions to pierwsze płatne rozszerzenie dedykowane wydanemu pod koniec maja zeszłego roku pixelartowemu cRPG-owi z naleciałościami hack & slashowymi i dungeon crawlerowymi. Deweloperzy, studio Digital Sun, ogłosili, że DLC premierę będzie miało 23 lipca - na razie tylko na komputerach osobistych. Na konsolach rozszerzenie zadebiutuje w późniejszym terminie.

Between Dimensions wycenione zostało na 6,99 dolarów, co na polską walutę powinno dać ok. 25 złotych. Co otrzymamy w tej cenie? Historia dodatku rozpoczyna się po zakończeniu głównego wątku w podstawce. Do krainy Ryanoka z powrotem dotarł spokój, a nasz sklepikarz Will może zająć się swoim kramem. Niestety nagle pojawia się tajemniczy portal, który kieruje do kolejnego międzywymiarowego lochu - tam czai się nowe zagrożenie.

W ramach rozgrywki w Moonlighter: Between Dimensions otrzymamy dziesięć nowych typów przeciwników i pięciu minibossów. W ekwipunku bohatera pojawią się nowe schematy na stworzenie kolejnych mieczy, łuków, a także zestawów pancerzy - łącznie ma ich być aż 10.

Rozszerzenie Between Dimensions ukaże się 23 lipca na PC-ach. Edycje na Nintendo Switch, Xboksa One oraz PlayStation 4 mają ukazać się w przyszłości. Poniżej zaś możecie obejrzeć krótki zwiastun z urywkami gameplayu z DLC, który opublikowało polskie studio 11bit, stojące za wydanie i promocją Moonlightera.


Sprawdź także:
Moonlighter

Moonlighter

Premiera: 29 maja 2018
PC, SWITCH, PS4, XBOX ONE, MOB

Moonlighter to RPG akcji z elementami roguelite i utrzymane pixelartowej oprawie wizualnej od niezależnego hiszpańskiego studia Digital Sun Games.Fabuła Moonlighter pozwa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?